171334K160G-F
MFR.Part #
171334K160G-F
JLCPCB Part #
C3793128
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 90V、160V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS