BLH105K102A022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH105K102A022
JLCPCB Part #
C3791796
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 1uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS