171335J160Q-F
MFR.Part #
171335J160Q-F
JLCPCB Part #
C3791692
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3uF 90V、160V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS