171104K250F-F
MFR.Part #
171104K250F-F
JLCPCB Part #
C3791595
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 90V、250V ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS