947D591K132DJRSN
MFR.Part #
947D591K132DJRSN
JLCPCB Part #
C3790740
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 590uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS