BLH256K801B104
MFR.Part #
BLH256K801B104
JLCPCB Part #
C3788828
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 25uF 800V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS