171155K250Q-F
MFR.Part #
171155K250Q-F
JLCPCB Part #
C3788656
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 90V、250V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS