171684K160L-F
MFR.Part #
171684K160L-F
JLCPCB Part #
C3788576
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 680nF 90V、160V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS