760M50454
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
760M50454
JLCPCB Part #
C3787590
Package
Plugin,D11.4xL31.8mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、400V 500nF ±5% 插件,D11.4xL31.8mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS