BLH156K102B092
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH156K102B092
JLCPCB Part #
C3786728
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 1kV ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS