SCD105K122A3Z25-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SCD105K122A3Z25-F
Description
-55℃~+85℃ 1uF 580V、1.2kV ±10% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS