BLH506K451B104
MFR.Part #
BLH506K451B104
JLCPCB Part #
C3786226
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 50uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS