BLH156K451A082
MFR.Part #
BLH156K451A082
JLCPCB Part #
C3785470
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS