BLH256K102B114
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH256K102B114
JLCPCB Part #
C3784613
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 25uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS