947D411K122BJMSN
MFR.Part #
947D411K122BJMSN
JLCPCB Part #
C3782532
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 410uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS