947D331K102BDMSN
MFR.Part #
947D331K102BDMSN
JLCPCB Part #
C3782348
Description
-45℃~+85℃ 230V、1kV 330uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS