BLC150J701B4A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLC150J701B4A
JLCPCB Part #
C3782317
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-45℃~+85℃ 15uF 230V、700V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS