BLH656K901C154
MFR.Part #
BLH656K901C154
JLCPCB Part #
C3782050
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 65uF 900V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS