BLH306K901C064
MFR.Part #
BLH306K901C064
JLCPCB Part #
C3781842
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30uF 900V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS