BLH906K701C124
MFR.Part #
BLH906K701C124
JLCPCB Part #
C3781575
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 700V 90uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS