BLH656K701C114
MFR.Part #
BLH656K701C114
JLCPCB Part #
C3781346
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 65uF 700V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS