171154K250G-F
MFR.Part #
171154K250G-F
JLCPCB Part #
C3781147
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 90V、250V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS