BZX584B11-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX584B11-TP
JLCPCB Part #
C3764881
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@8V 11V 150mW 150Ω 20Ω ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS