BAS40-04-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BAS40-04-TP
JLCPCB Part #
C435830
Package
SOT-23
Description
1 Pair Series Connection 1V@40mA 200mA 200nA@30V 40V 600mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS