BAS70-06HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BAS70-06HE3-TP
JLCPCB Part #
C3760162
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 1 Pair Common Anode 100mA 1V@15mA 200nA@50V 70V 70mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS