SICRS50650WT
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SICRS50650WT
JLCPCB Part #
C3759640
Package
TO-247AD
Description
1.7V@50A 500uA@650V 50A 650V TO-247AD SiC Diodes ROHS