LX2A224JD5B0070065035EOX
MFR.Part #
LX2A224JD5B0070065035EOX
JLCPCB Part #
C435351
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 220nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS