LX2A153JD5B0070065035EOX
MFR.Part #
LX2A153JD5B0070065035EOX
JLCPCB Part #
C435342
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 15nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS