STD15150
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
STD15150
JLCPCB Part #
C3759125
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.36V@15A 150V 15A 200A 200uA@150V DPAK Schottky Diodes ROHS