MBR8U60-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBR8U60-TP
JLCPCB Part #
C3759046
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200A 200uA@45V 500mV@8A 60V 8A TO-277 Schottky Diodes ROHS