LX2A105JD1B0070110060EOX
MFR.Part #
LX2A105JD1B0070110060EOX
JLCPCB Part #
C435315
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 1uF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS