LX2A222JD1B0070060035EOX
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
LX2A222JD1B0070060035EOX
JLCPCB Part #
C435296
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 2.2nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS