SR1100-D1-0000
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SR1100-D1-0000
JLCPCB Part #
C3758755
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
100V 100uA@100V 850mV@1A DO-204AL(DO-41) Schottky Diodes ROHS