10SQ050TA
Extended
- Manufacturer
- SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
- MFR.Part #
- 10SQ050TA
- JLCPCB Part #
- C3758628
- Package
- R-6
- Description
- 1mA@50V 50V 550mV@10A R-6 Schottky Diodes ROHS