12CTQ035
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
12CTQ035
JLCPCB Part #
C3758200
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 35V 600mV@6A 6A 800uA@35V TO-220AB Schottky Diodes ROHS