SICRD101200
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SICRD101200
JLCPCB Part #
C3758002
Package
DPAK
Description
1.2kV 1.8V@10A 100uA@1200V 10A DPAK SiC Diodes ROHS