SMFJ26CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMFJ26CA
JLCPCB Part #
C434860
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W@10/1000us 26V 31.9V 4.7A@10/1000us 42.1V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS