SMD4042-230E
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD4042-230E
JLCPCB Part #
C434743
Package
SMD,4.2x4mm
Description
-40℃~+90℃ 0.8pF 2 230V 3kA 4.2mm 4.2mm 4mm 700V ±20% SMD,4.2x4mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS