SMD3225-090N
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD3225-090N
JLCPCB Part #
C434741
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 0.5pF 1kA 2 2.5mm 2.5mm 3.2mm 600V 90V ±30% 1210 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS