SMD4532-400NF
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD4532-400NF
JLCPCB Part #
C434740
Description
-40℃~+90℃ 0.5pF 2 2.7mm 2kA 3.2mm 4.5mm 400V 850V ±30% 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS