R1190S075B-E2-FE
MFR.Part #
R1190S075B-E2-FE
JLCPCB Part #
C3752827
Package
HSOP-6J
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.1V@(1A) 150uA 16V 1A 60dB@(1kHz) 7.5V Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive HSOP-6J Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS