RH5RL39AA-T1-FE
MFR.Part #
RH5RL39AA-T1-FE
JLCPCB Part #
C3750312
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3uA 10V 25mV@(1mA) 3.9V 80mA Enable Fixed Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS