TLS810B1LDV33XUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TLS810B1LDV33XUMA1
JLCPCB Part #
C3750147
Package
TSON-10
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 100mA 10uA 3.3V 42V 60dB@(100Hz) 650mV@(100mA) Fixed Low ESR、Over Current Protection、Thermal Shutdown、ESD Protection、Enable、Reverse Polarity Protection、Over Voltage Protection Positive TSON-10 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS