BZT52B24JS-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B24JS-TP
JLCPCB Part #
C3741037
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 23.52V~24.48V 235Ω 24V 45nA@16.8V 65Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS