BZT52B62JS-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BZT52B62JS-TP
- JLCPCB Part #
- C3740970
- Package
- SOD-323
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@46V 150Ω 1kΩ 200mW 60.76V~63.24V 62V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS