BZX84C47-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX84C47-TP
JLCPCB Part #
C3740710
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@32.9V 170Ω 350mW 375Ω 44.65V~49.35V 47V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS