BZT52C4V7S-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C4V7S-TP
JLCPCB Part #
C3739740
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS