BZT52B4V7JSHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B4V7JSHE3-TP
JLCPCB Part #
C3739043
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2.7uA@2V 200mW 4.61V~4.79V 4.7V 564Ω 75Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS