1N5924BP-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1N5924BP-TP
JLCPCB Part #
C3736656
Package
DO-41
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 4Ω 500Ω 5uA@7V 9.1V ±5% DO-41 Zener Diodes ROHS