BZX584B4V3HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX584B4V3HE3-TP
JLCPCB Part #
C3735501
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 600Ω 90Ω ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS